Za szybki i bez dokumentów

  • 11.12.2014, 12:42
  • Admin Admin
Za szybki i bez dokumentów

Podziel się:

Oceń:

Policjanci codziennie podejmują działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na malborskich drogach. Systematycznie prowadzą działania kontrolne, podczas których zwracają uwagę na niewłaściwe zachowania uczestników ruchu drogowego. W środę policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę, który przekroczył prędkość o 33 km/h i nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu malborskiego każdego dnia. Systematycznie prowadzą działania kontrolne min. "Alkohol i Narkotyki, "Pasy", "Niechronieni uczestnicy Ruchu Drogowego", "Prędkość", "Trzeźwy Poranek- Dzielnica. Funkcjonariusze codziennie zatrzymują kierowców, którzy stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.

Wczoraj po godz. 17-tej w trakcie patrolowania drogi krajowej nr 22 policjanci zauważyli kierowcę golfa jadącego z nadmierną prędkością. 33-letni kierowca z Malborka przekroczył prędkość poza terenem zabudowanym o 33km/h. W trakcie kontroli okazał się, że mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy.

Policjanci zakazali kierowcy dalszej jazdy i sporządzili wniosek do sądu.

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe