Wycieczka po Markusach.

  • 17.10.2014, 09:45
  • (A)
Wycieczka po Markusach.

Podziel się:

Oceń:

18 października odbędzie się ostatnia w tym roku wycieczka z cyklu „Zwiedzamy Żuławy”. Tym razem Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zaprasza do podelbląskiej gminy Markusy.

- W programie wycieczki: domy żuławskie - również podcieniowe, cmentarze menonickie i ewangelickie, obiekty hydrotechniczne, zabytkowe kościoły, krajobraz kulturowy, a na zakończenie wycieczki poczęstunek w świetlicy w Zwierznie – wylicza Marta Antonina Łobocka, prezes Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy”.

Przewodnikiem podczas tej wyprawy będzie Leszek Marcinkowski, a udział w niej jest bezpłatny. Ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani proszeni są o poinformowanie organizatorów o chęci uczestnictwa w wycieczce. Kontakt: [email protected] lub nr tel. 733 786 022 (w przypadku kontaktu telefonicznego, można dzwonić po godz. 18). Należy też wziąć z sobą prowiant na czas zwiedzania.

Zbiórka o godz. 11 na stacji kolejowej w Gronowie Elbląskim. Tam też wycieczka się zakończy ok. godz. 18.

Regulamin i więcej informacji na stronie internetowej www.kochamyzulawy.pl

Organizatorami wycieczki są: Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy”, Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego przy Oddziale PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu, gmina Markusy, sołectwo Zwierzno, Klub Seniora przy Filii Bibliotecznej w Zwierznie.

(A)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
X
X 17.10.2014, 17:21
Żuławy nie mają granic.
wynick
wynick 17.10.2014, 13:31
Gmina Markusy, powiat elbląski. Może tak o wycieczkach na Kaszubach i Śląsku, jak nie macie o czym pisać?
17.10.2014, 15:18
Stowarzyszenie działa również na terenie naszego województwa
NickNolte
NickNolte 17.10.2014, 18:38
To było tak od razu, że to tekst reklamowy.

Pozostałe