Rajd w sobotę

  • 11.09.2014, 10:12
  • (as)
Rajd w sobotę

Podziel się:

Oceń:

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział Przewodnicki im. Stefana Dubyny w Malborku zaprasza wszystkich chętnych na Rajd Rowerowy "Szlakiem Polskich Inspektorów Celnych Wolnego Miasta Gdańska", który odbędzie się 13 września (sobota).

Uczestnicy będą mieli do pokonania ok. 40 kilometrów z Malborka przez Nowy Staw do Szymankowa i z powrotem do Malborka.

Zbiórka chętnych przy pomniku na pl. Kazimierza Jagiellończyka. Wyruszamy o godz. 9.30.

W trakcie rajdu przewidziano ognisko integracyjne m. Szymankowo. Kiełbaski uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie – informuje Bogdan Mąder, komandor rajdu. .

Organizatorzy gwarantują natomiast opiekę, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc, potwierdzenie punktów na Kolarską Odznakę Turystyczną i inne odznaki turystyczne. I ważna wiadomość dla mniej doświadczonych – tempo jazdy będzie dostosowane do możliwości uczestników rajdu.

Dodatkowych informacji udziela Bogdan Mąder, komandor rajdu pod nr. tel. 603 762 922; e-mail: [email protected]

(as)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe