Poniedziałek, 20.05.2019

Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.

  • 10.06.2013, 23:00
  • (MC)
Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.
Podziel się:
Oceń:
  Do tragedii doszło w piątkowy poranek w gminie Nowy Staw, w czasie domowej awantury mężczyzna złapał siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, zaś mężczyzna uciekł z mieszkania. Odnaleziono go martwego kilka godzin później.    

W piątek rano w gminie Nowy Staw doszło do rodzinnej awantury, w czasie której liczący 60 lat mężczyzna chwycił siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Wezwane pogotowie opatrzyło kobietę i zabrało ją do szpitala natomiast mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Sześćdziesięciolatka poszukiwano przez kilka godzin, do akcji obok policji włączyli się także strażacy z OSP, którzy przeczesywali okolicę. Po kilku godzinach odnaleziono martwego sprawcę – popełnił samobójstwo. Z ustaleń prokuratury wynika, że wcześniej nie zdarzały się żadne interwencje w tej rodzinie, konflikty rozpoczęły się stosunkowo niedawno i do kłótni wywoływanych przez mężczyznę dochodziło od około miesiąca. Świadkowie mówią o tym, że od niedawna mężczyzna bywał też agresywny.

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny, która wykazała, że mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Nie stwierdzono też obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich.

(MC)

Komentarze (155)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WANDA PAULA
WANDA PAULA 17.04.2019, 08:26
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i *** mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka ***. Jeśli potrzebujesz *** i masz 100% pewności, że spłacisz ***, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. acceptance***[email protected]
Marcus Foster
Marcus Foster 11.04.2019, 00:07
Jesteśmy chrześcijańską organizacją, która pomaga ludziom w potrzebie pomocy finansowej. Więc jeśli przechodzisz trudności finansowe lub masz kłopoty finansowe i potrzebujesz środków na założenie własnej firmy, spłacenie rachunków, skontaktowanie się z nami teraz, oferujemy tutaj wszelkiego rodzaju ***, oferujemy 3% kredytu rocznie bez stresu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

3% oferta ***, aplikuj teraz
Elena
Elena 31.03.2019, 21:33
Cześć wszystkim!
Jestem Elena Vasil, obecnie mieszka w Lublinie, Polska. W tej chwili jestem wdową z Czwórką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w styczniu i musiałem refinansować i zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odmówiła mi kredytu. Ale jak Bóg chciał, zostałem przedstawiony Spółdzielni Prowadzonej przez CZŁOWIEKA BOŻEGO, prywatnego pożyczkodawcę, który udzielił mi *** w wysokości 80 000 euro, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą, jeśli musisz skontaktować się z każdą firmą w celu uzyskania *** bez zabezpieczenia, kontroli bez kredytu, bez podpisu z 2% stopą procentową i lepszymi planami spłaty oraz harmonogramem, skontaktuj się z Panem Dantym Paolą poprzez e-mail: [email protected] Nie wie, że to robię, ale jestem teraz bardzo szczęśliwy i postanowiłem dać ludziom więcej do zrozumienia na jego temat, a także chcę, aby Bóg bardziej go błogosławił. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego e-maila: [email protected], aby szybko zadzwonić na czat lub WhatsApp / +35677926593

Dzięki
Elena Vasil
tom scott
tom scott 14.03.2019, 01:20
Czy szukasz środków finansowych na założenie własnej firmy?
** Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?
** Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów? Email: patfinance***[email protected]
Barabra Emmanuel
Barabra Emmanuel 1.03.2019, 01:13
cześć wszystkim
Nazywam się Barabra Emmanuel, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge, po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, potrzebowałem pilnej ***, aby założyć firmę i złożyłem wniosek od różnych pożyczkodawców ***. który obiecał pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukiwali mnie, a ja zostałem z niczym, Dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki , Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc w spłacie kredytu hipotecznego i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować się z łaską jorge za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegrace***[email protected]) powiedz jej, że Barabra poleciła ci, Wszystko dzięki niej .

Barabra Emmanuel
Marian
Marian 28.02.2019, 23:53
dzień dobry
Przepraszam, że mnie nie znasz. Mam na imię Marian i pochodzę z Polski. Byłem w takiej sytuacji, w jakiej teraz jesteś, kiedy potrzebowałem *** i złożyłem wniosek o *** od ponad dwóch firm na tej stronie i zostałem oszukany, straciłem ponad 8000 euro. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój znajomy, który razem pracujemy jako lekarz, Alex z nazwiska powiązał mnie z wiarygodną i autentyczną firmą pożyczkową JORGE GRACE *** FIRM, była w stanie uzyskać ***, Pomogli mi Pożyczka w wysokości 20,0000 euro, mogą ci również pomóc, jeśli potrzebujesz pilnej *** Po prostu wyślij je e-mailem na adres: {jorgegrace***[email protected]}, aby uzyskać realną ***, która jest im zaufana i zatwierdzona przez rząd firma pożyczkowa, dziękuję.

Marian
Ania
Ania 26.02.2019, 03:01
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, czy szukaliscie pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki, zalozyc firme, zbudowac swój wymarzony dom i kupic samochód? jesli wiec przywitasz sie z poczuciem relium, bo tu jest firma pozyczkowa tutaj, w naszym kraju, Warszawa, jestem pania Ania z nazwiska i mieszkam tu w Polsce, szukalem pozyczki od 2 tygodni temu i w zeszlym tygodniu dostalem mail na forum i widzialem firme o nazwie Jorge Grace, która pomogla wielu ludziom przed tutaj w naszym kraju, i skontaktowalem sie z e-mailem i sledzic ich wplywy, i zlozylem wniosek o pozyczke w wysokosci 280 000 PLN i wreszcie dostalem pozyczke od Jorge Grace i tody przyszli na strone, aby odwolac sie do tej legalnej firmy i sa0bezpiecznie zabezpieczeni przed oszustami, wiec prosze skontaktuj sie z e-mailem (jorgegrace***[email protected]), a ty takze sledz ich na Facebooku, aby zobaczyc wiecej uslugi i jest bezpieczny i zabezpieczony.

Ania
Adrian Bayford
Adrian Bayford 14.02.2019, 15:10
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj ***!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących ***. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])
Adrian Bayford
Adrian Bayford 13.02.2019, 19:29
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj ***!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących ***. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])
Bill Johnson
Bill Johnson 14.01.2019, 14:30
Uzyskanie uzasadnionej *** zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają *** od legalnego kredytodawcy. Ale ... wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić *** w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.***[email protected]
kingsley
kingsley 13.01.2019, 19:51
Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz
Którędy iść, dokąd się zwrócić? A co ze znalezieniem dobrego długu?
Firma konsolidacyjna, która może pomóc w zmniejszeniu miesięcznej raty
że będziesz miał przystępne opcje spłaty, a także pomieszczenie do oddychania
Jeśli dojdzie do końca miesiąca, a rachunki trzeba zapłacić? Ja
Grants *** Home to odpowiedź. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie
Twoje miesięczne wydatki.: Destinyfirm***[email protected]
12
12 12.01.2019, 21:59
Whatsapp: +33756925919
¿Necesita un préstamo para iniciar un negocio o para pagar sus facturas y un negocio financiero para bienes raíces y cualquier tipo de financiamiento comercial? También ofrecemos préstamos a individuos, empresas y corporaciones a una tasa de interés del 3%. Damos un préstamo a personas serias que estén interesadas en un préstamo si están interesadas, contáctese con este correo electrónico: [email protected]
Whatsapp: +33756925919
Lebrun
Lebrun 21.12.2017, 10:46
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: ([email protected]) lub ([email protected]) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
fred
fred 11.12.2017, 06:16
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki, z 2% odsetkami, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego [email] [email protected]
James Roland
James Roland 30.11.2017, 05:02
Jestem James Roland, z Polski. Kilka miesięcy temu moja firma poniosła wielką stratę. Niedługo straciłem dom i firmę z powodu złych kredytów i niespłaconych długów. Stałem się tak zdesperowany. Nie mogłem uzyskać pożyczki od Banks z powodu mojego złego kredytu, zacząłem szukać pożyczek od instytucji finansowej, ale zostałem oszukany przez dwóch (2) różnych pożyczkodawców moich ostatnich pieniędzy (6000 €). Pewnego dnia moja żona widziała tak wiele zeznań na temat tej wspaniałej firmy JOAN NORMA LOAN COMPANY LTD ([email protected]) online. Opowiedziała mi o firmie, ale nigdy nie byłem zainteresowany z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nie wiedziałem, że moja żona złożyła wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 EUR od Spółki. W ciągu 48 godzin otrzymałem od banku wiadomość, że firma zaksięgowała na moim koncie kwotę pożyczki. Teraz moja firma jest ponownie produkowana, a moje długi zostały spłacone. Możesz również skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]
all
all 26.11.2017, 12:43

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
*Commercial finance
*Personal finance
*Business finance
*Construction finance
*Business finance And many More:
and many more at 2% interest rate;
Contact Us Via Email:[email protected]
Ken Livingstone
Ken Livingstone 26.11.2017, 04:43
Czy potrzebujesz pomocy finansowej dla któregokolwiek dziecka? Pożyczki osobiste? Boże Narodzenie
Pożyczka? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Udzielamy pożyczek w wysokości 2% odsetek
oceń! jeśli tak, wróć do nas za pomocą tego formularza wniosku o pożyczkę i wyślij
do naszej skrzynki pocztowej: [email protected]

Imię i nazwisko:
Wymagana kwota pożyczki:
Czas trwania:
kraj:
Stan:
numer telefonu
Wiek

Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: [email protected]
Oczekiwanie na twoje odpowiedzi
Pozdrawiam
Ken Livingstone.
ketesha
ketesha 13.11.2017, 10:04
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby złożyć świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę od pana JOHN WILLIAMS Loan Company {([email protected])} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie Panu JOHN WILLIAMS Loan Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką moje pragnienie i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie próbowałem uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana JOHNA WILLIAMSA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym wypróbować Pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego opiekę i zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z panem JOHNEM WILLIAMS Loan Company jego adres e-mail to ([email protected])
Laura Silos
Laura Silos 12.11.2017, 23:37
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {[email protected]} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.

Laura Silos
Anela Belmiro
Anela Belmiro 11.11.2017, 17:19
Dzień dobry wszystkim!!!
Nazywam się Anela Belmiro, z Polski, 3 tygodnie temu, szukałem pożyczki na opłacenie operacji mojej córki, z powodu desperacji dostałem się w ręce różnych oszustów, którzy udawali pożyczkodawców. Obiecują mi udzielić pożyczki, ale nigdy tego nie zrobili. Straciłem ostatnie oszczędności rodzinne i było to w sumie 5000 €. Aż do zeszłego tygodnia pielęgniarka w szpitalu, w której moja córka została przyjęta, wprowadziła mnie do JOAN NORMA LOAN COMPANY ([email protected]) przez Internet, nigdy nie wierzyłem, że wciąż istnieje prawna i prawna firma na całym świecie, więc poszedłem do sieci i zobaczyłem zeznania innych ludzi z różnych krajów, w jaki sposób ta Spółka pożyczkowa pomogła im uzyskać pożyczkę, więc skontaktowałem się ze Spółką i złożyłem wniosek o 40 000 EUR, w ciągu mniej niż 24 godzin otrzymałem kwotę pożyczki na moje konto. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktować się z firmą za pilną pożyczkę, a także być świadkiem, tak jak ja, skontaktuj się z jej e-mail: [email protected]

Pozostałe