Środa, 26.06.2019

Klikaj na Agnieszkę Cegielską

  • 29.12.2012, 10:00
  • (Opr. d.w)
Klikaj na Agnieszkę Cegielską
Podziel się:
Oceń:
Tylko do niedzieli 6 stycznia można oddać swój głos poparcia na Agnieszkę Cegielską w plebiscycie na „Gwiazdę Dobroczynności”. Głosując na pogodynkę z Malborka przybliżamy Fundację Szkoła Otwartych Serc do głównej nagrody finansowej, a jest nią 10 tys. zł.

To ostatnia chwila, by wejść na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.pl oraz www.facebook.com/gwiazdydobroczynnosci i tam zagłosować na Agnieszkę Cegielską. Codziennie można oddać tylko jeden głos poparcia. Każdy przybliża Malborską Fundację Szkoła Otwartych Serc do nagrody.

Na 28 grudnia wyniki internetowego głosowania były bardzo optymistyczne dla fundacji i jej Anioła. Agnieszka Cegielska zgromadziła ponad 58 proc. głosów. Jednak jak wiadomo nic nie jest do końca przesądzone, więc liczy się każde kliknięcie.

(Opr. d.w)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe