Wtorek, 21.05.2019

Operator produkcji, darmowy transport, dodatki

Fenix Poland S.A. (nr cert. 15344) to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: WĘDKOWY

Zakres obowiązków:

·         obsługa linii produkcyjnej,

·         montaż okuć okiennych

·         dopuszczanie komponentów do dalszej produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęć do prac,
  • spostrzegawczość i zaangażowanie,

Oferujemy:

  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA,
  • pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkującej okna,
  • liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • stałe wynagrodzenie plus premie i dodatki,
  • prywatna opieka zdrowotna, dostęp do specjalistów bez kolejek i za darmo,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • komfortowe warunki pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • ZAPEWNIAMY DARMOWY TRANSPORT,

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mail: [email protected]

lub kontakt telefoniczny: 511 428 385.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Fenix Poland S.A. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Zdjęcia (1)

2 650,00

Gdańska 33