Rafał Dubicki Solo Act

start 27.02.2020 20:00

Mjazzga

Lokalizacja: Elbląg, ul. Kowalska 1-2C

Klub Muzyczny Mjazzga zaprasza na solowy koncert Rafała Dubickiego - doskonale znanego elbląskiej publiczności trębacza, który odbędzie się 27 lutego 2020 o godz. 20:00.

Rafał Dubicki - absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. "Jestem Mordercą".

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała - "Story About Emotions".

BILETY: 25/30zł

Album "Story About Emotions" (Wydawnictwo Soltan Art Group) dostępny będzie do zakupu po koncercie oraz w sklepach Empik i serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Teledyski:
Hope for the Future https://www.youtube.com/watch?v=lGd8gQr7Ra4
Scenes from the Dream https://www.youtube.com/watch?v=Yaibe32sSFc

Recenzja płyty:
http://polish-jazz.blogspot.com/2019/09/rafa-dubicki-story-about-emotions-2019.html

Więcej info:
https://www.facebook.com/rafaldubicky/
https://www.instagram.com/rafaldubicky/
https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.