Koncert GHOST 3 | Galeria Laboratorium: Elbląg

start 14.02.2020 20:00

Centrum Sztuki Galeria EL

Lokalizacja: Elbląg, Kuśnierska 6

Nie ma to może znaczenia totalnego, że to wieczór Walentynkowy, ale miłość ze sceny z pewnością popłynie!
Trzeci koncert z cyklu Ghost Guest zabierze nas w odmienne od poprzednich rejony - zarówno stylistyczne jak i geograficzne.
Będzie... niesłowiańsko. Będą emocje!

_______________________________

GHOST GUEST | Zgadnij kto?

Postanowiliśmy zaproponować nietypowy cykl koncertów, na które zapraszać będziemy nie podając informacji kto wystąpi na scenie. Ideą jest próba nakłonienia miłośników muzyki na żywo, by ze względu na muzykę właśnie, a nie mniej lub bardziej znane nazwisko czy nazwę podejmować decyzję o uczestnictwie w takim wydarzeniu. Liczymy na to, że zaufacie naszym wyborom repertuarowym. Przygotowując program staramy się, by wspólnym mianownikiem była dobra jakość artystyczna. Chcemy też pomóc w promocji młodych, rewelacyjnych artystów. Jako dodatkową atrakcję traktujemy obietnicę, że przynajmniej jeden koncert w cyklu odbędzie się z udziałem naprawdę znanego, cenionego artysty "ze świecznika". Nie powiemy kiedy. Za taką samą cenę i w takich samych kameralnych - najlepszych warunkach.


Chcesz mieć frajdę razem z nami?
#chodźnasztukę!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Źródło informacji https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48001/Elbl%C4%85g/Ghost+Guest/?utm_source=pp&utm_medium

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.