Wszyscy byliśmy harcerzami - Tribute to Czorny w [email protected]

start 30.08.2019 20:00

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Makulatura

Lokalizacja: Malbork, ul. Plac Słowiański 17A

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych [email protected] zaprasza na koncert zespołu Wszyscy byliśmy harcerzami - Tribute to Czorny. Piątek 30 sierpnia, godzina 20:00.

Ogniska już dogasa blask… wakacje dobiegły końca. Na ostatni wakacyjny oddech przy harcerskich piosenkach, może jednak bez ogniska, ale w ognistych wersjach, zapraszamy Was wraz zespołem Wszyscy Byliśmy Harcerzami.
Będzie to bardzo szczególny koncert, gdyż zespół wystąpi w zmniejszonym składzie, jednak mimo, tego pustego miejsca na scenie Czorny będzie z nami – zawsze.

Wszyscy Byliśmy Harcerzami - zespół rockowy grający alternatywne, rockowe i punkrockowe aranżacje piosenek harcerskich i turystycznych.
Marcin „Jaskuł” Rzońca (wokal),
Daniel „Ksywa” Konatowicz (gitara, wokal),
Mirek „Ziru” Wójcik (bębny),
Darek „Puszek” Krasnodębski (bas, wokal)

Wstęp: 10 zł, harcerze: 5 zł!

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.