Magic Malbork 2019

start 09.08.2019 00:00
koniec 10.08.2019 00:00

Lokalizacja: Malbork, tereny wokół zamku i w centrum Malborka, ul. Kościuszki, pl. Kazimierza Jagiellończyka, Wały von Plauena

Zapraszamy na 11. edycję barwnej, wyjatkowej imprezy – MAGIC MALBORK. W 2011 roku otrzymała ona certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego przyznawanego przez Polską Organizację Turystyczną. Organizatorzy przekonują, że jest to jedno z niewielu takich wydarzeń w Polsce: niesamowite show z udziałem akrobatów, laserów, świateł i muzyki. Zapraszamy 9 - 10 sierpnia 2019 roku do Malborka :-)

Głównym punktem Magic Malbork jest niepowtarzalny wieczorny spektakl, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Połączenie zapierających dech w piersiach akrobacji na dużych wysokościach z pokazami laserów, świateł i efektów pirotechnicznych sprawia, że widowisko hipnotyzuje kilkanaście tysięcy widzów. Całość kończy się pokazem sztucznych ogni.

PROGRAM MAGIC MALBORK 2019 - wkrótce


Wydarzenie, które pozyskało sobie już wierną rzeszę odbiorców z całej Polski pojawi się w tegorocznej jedenastej edycji w nowej, interaktywnej formule. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.