Poniedziałek, 16.09.2019

Wystawa Malbork Made Inclusive.

start 30.05.2019 09:00

MCKiE Malbork

Lokalizacja: Malbork, ul. Armii Krajowej 68

Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza na wystawę Malbork Made Inclusive.

Uroczyste zakończenie realizacji Malbork Made Inclusive będącego częścią międzynarodowego projektu Color Made Inclusive (2017-2020), którego celem jest aktywizacja zawodowa młodzieży niedostosowanej społecznie oraz zapobieganie wykluczeniu ich jako młodych dorosłych. Projekt wiązał ze sobą wiele wątków psychologicznych, pracy nad charakterem uczestników oraz rozwój związany z kulturą oraz sztuką współczesną. Wernisaż jest zakończeniem projektu podczas, którego młodzi uczestnicy tworzyli prace graficzne pod okiem Agaty Szumskiej - pracownika Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji, który jest współorganizatorem projektu. Prace młodych artystów miały na celu zintegrowanie grupy oraz przedsyawienie ich idoli - wykonawców Hip Hopy oraz Rapu w formie graficznej połączonej Street art. z Pop Art. Dzięki czemu będzie można bliżej zrozumieć świat młodych artystów.

Partnerzy w projekcie:
Malerioforetagen i Vast - reprezentowany przez E. Zandfield, project Director oraz Uniwersytet Gdański reprezentowany przez dr hab. Justynę Siemiono, prof. nadzw.

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających od 30 maja do 12 czerwca w Szkole Łacińskiej - sala Multicentrum - Galeria Żółta +1 (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00).

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.