Sobota, 20.07.2019
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

WARSZTATY WIELKANOCNE.

start 30.03.2019 11:00

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b

Wielkanocne pisanki, palmy, zajączki, kartki świąteczne i pieczone babeczki, czyli święta z tradycją! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty wielkanocne!

Chcąc przybliżyć tradycje Świąt Wielkanocnych Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach wielkanocnych, które odbędą się w sobotę, 30 marca o godzinie 11.00 w sali GOKiS. 
Warsztaty poprowadzą p. Elżbieta Jastrzębska, p. Ludmiła Olkiewicz oraz członkinie Stowarzyszenia Kobiet Gminy Stare Pole „Tradycja” i Stowarzyszenia Kobiet Żuławskich „Złotowianki”.
Program: wykonywanie wielkanocnych ozdób oraz palm, tworzenie własnych pisanek, podsumowanie gminnego konkursu plastycznego "Kartka Wielkanocna 2019", zajęcia plastyczne dla dzieci o tematyce wielkanocnej.

W godzinach warsztatów ekspozycja i sprzedaż prac artystek rękodzieła.

Zachęcamy do udziału!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.