FESTIWAL PIEŚNI MARYJNEJ I RELIGIJNEJ STARE POLE 2019.

start 08.06.2019 16:00

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b

Festiwal Pieśni Maryjnej powraca!!!

Festiwal Pieśni Maryjnej to wydarzenie, które w latach 1993 - 2011 cieszyło się wielkim zainteresowaniem nie tylko wśród wykonawców licznie przyjeżdżających do Starego Pola ale i mieszkańców naszej gminy. Przez osiemnaście lat festiwalowi towarzyszyła wspaniała i radosna atmosfera. Czy będzie jak za starych, dobrych czasów? Jesteśmy przekonani, że tak.

Po ośmiu latach przerwy, w nieco zmienionej nazwie powraca „Festiwal Pieśni Maryjnej i Religijnej 2019” to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 8 czerwca br. w ramach obchodów 700 – lecia parafii pw. św. Barbary w Krzyżanowie. Honorowy patronat nad festiwalem objęli: Biskup Elbląski Jacek Jezierski oraz Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Serdecznie zapraszamy zespoły i solistów, którzy posiadają w repertuarze utwory religijne do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie www.gokisstarepole.pl i zgłoszenia swojego udziału do dnia 10 maja 2019 r.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.