Poniedziałek, 24.06.2019

STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE 2019.

start 18.01.2019 17:00

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b

Wójt Gminy Stare Pole oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Stare Pole na niezwykły koncert pod nazwą „Staropolskie Kolędowanie”. Tegoroczny koncert będzie doskonałą okazją do uczczenia Wielkiego Jubileuszu 700 – lecia Parafii pw. św. Barbary w Krzyżanowie. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia 2019 roku (piątek) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej GOKiS w Starym Polu.

Drodzy Państwo! Już po raz kolejny ze sceny Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu mieszkańców naszej gminy, zatem serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych o zgłaszanie chęci zaśpiewania rodzinnie, w duecie lub solo wybranej przez siebie kolędy podczas koncertu. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy również każdego muzykującego mieszkańca naszej gminy, wraz ze swoim instrumentem do wspólnego wykonania kolędy. Orkiestra stworzona specjalnie na tę okazję tradycyjnie wykona kolędę pt. „Wśród nocnej ciszy” (tonacja C-dur).

Próba chętnych osób grających na instrumentach odbędzie się w dniu kolędowania czyli 
18 stycznia o godz. 17:00 w sali widowiskowej GOKiS.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.