Koncert kolęd i pastorałek - Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpi w Malborku.

start 16.12.2018 16:00

Urząd Miasta w Malborku

Lokalizacja: Malbork, ul. Wybickiego 2

W ramach XXVIII Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce - 16 grudnia w Malborku z koncertem kolęd i pastorałek pn. "Święta Noc" wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w swoim zróżnicowanym repertuarze posiada wiele koncertów w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry. Stanowią one doskonałą oprawę artystyczną wielu uroczystości, nadając im niezapomniany charakter. Te jednoczęściowe programy wykonywane są w salach koncertowych, widowiskowych oraz w kościołach. Wiele z nich, to koncerty sakralne skierowane do wiernych Kościoła katolickiego.

„Święta Noc” – to koncert ujmujący ciepłem i magią świąt Bożego Narodzenia, w który wprowadzają najpiękniejsze kolędy i pastorałki.
W programie usłyszymy „Bóg się rodzi”, „Jezus malusieńki”, „Cichą Noc” oraz „Adeste fideles”. Całość programu ubarwiona jest góralskimi gawędami recytowanymi przez Piotra Hankusa – Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi, które wprowadzają słuchaczy w niepowtarzalny świąteczny klimat.

16-12-2018r godzina 16:00
Parafia Św. Urszuli Ledóchowskiej
ul. Wybickiego 2 Malbork

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.