Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Sikorka Agatka i świąteczne zwyczaje w Mediatece.

start 08.12.2018 godz. 10:00

Miejska Biblioteka Publiczna

Lokalizacja: Malbork, ul. Stare Miasto 42

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach kolejnej edycji Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce zaprasza najmłodszych na przedstawienie teatralne „Sikorka Agatka” w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec. Spektakl odbędzie się w sobotę 8 grudnia 2018 o godz. 10 w sali konferencyjnej w Szkole Łacińskiej.

W czasie spektaklu nasi najmłodsi dowiedzą się jak ciężko przetrwać zimę naszym skrzydlatym przyjaciołom i w jaki sposób im pomóc. Wraz z tytułową bohaterką Agatką poznają zimowe obyczaje ptaków żyjących w Polsce. Z bocianem na moment przeniosą się do Afryki, gdzie flaming i papuga zatańczą egzotyczny taniec. Usłyszą muzykalny chór kur oraz dzięcioła uparcie pukającego w drzewo.

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Mediateką - biblioteką dziecięcą, wpisanie się na listę uczestników i odebranie bezpłatnej wejściówki. Ilość miejsc jest ograniczona , tel. 55 272 39 21.
Natomiast 11 i 12 grudnia zapraszamy grupy wczesnoszkolne na zajęcia , które poprowadzą nasze wolontariuszki Jovana i Mariam, w czasie których dowiemy się jak świętuje się Boże Narodzenie w Serbii i Gruzji. Na zajęcia obowiązują zapisy.
„Towlis babua & Deda Mraz in search for early X-mas” - to motto świątecznego wydania kawiarenki językowej, na którą zapraszamy osoby posługujące się językiem angielskim 15 grudnia (sobota) na godz. 10.30.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.