Czwartek, 17.01.2019

KONCERT Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

start 10.11.2018 godz. 18:00

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b

W sobotę, 10 listopada o godzinie 18.00 organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu na koncert z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Podczas koncertu pt. „Z piosenką przez 100 – lecie” usłyszymy „ukochane” polskie piosenki w wykonaniu bardzo zdolnych mieszkańców naszej gminy. Podczas sobotniego wieczoru obejrzymy również wyjątkowe widowisko słowno-muzyczne pt. „Pod Skrzydłami Orła” w wykonaniu ZPiT „Malbork” i ZPiT„Małe Żuławy”.
Ponadto będzie można podziwiać wystawę prac plastycznych wykonanych podczas realizacji inicjatywy „Moja mała ojczyzna malowana”, której pomysłodawcą i organizatorem jest grupa nieformalna „Malujace Kobiety”. Dodatkowo zaprezentowany zostanie wydany katalog zawierający prace wszystkich uczestników inicjatywy dofinansowanej ze środków NCK w ramach programu DK+ Inicjatywy Lokalne 2018. 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.