Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

"Jestem Polakiem. Jestem Żuławiakiem" kolejny projekt Muzeum Miasta Malborka.

start 26.10.2018 godz. 10:00

Narodowe Centrum Kultury

Lokalizacja: Malbork, ul. Grunwaldzka 16-18

EtnoPolska to nowy program Narodowego Centrum Kultury, którego celem jest tworzenie warunków dla wzmacniania lokalnej tożsamości kulturowej i uczestnictwa w kulturze.

Realizowane w ramach programu działania mają pomóc dostrzec unikatowe zjawiska folkloru wiejskiego i miejskiego, wpływające w istotny sposób na wzrost kapitału kulturowego, aktywizację i podniesienie poziomu integracji społecznej na obszarach takich jak Malbork.

Poprzez realizację projektu „Jestem Polakiem. Jestem Żuławiakiem.” Muzeum Miasta Malborka chce zachęcić mieszkańców do wspólnego dialogu, poznawania historii i odkrywania elementów dziedzictwa materialnego i niematerialnego miasta Malborka i jego najbliższej okolicy.

W czasie trwania projektu realizowane będą różne działania kulturalne dla mieszkańców Malborka i okolic, takie jak konferencja historyczna, konkursy: kulinarny, fotograficzny oraz reportażowy, a także koncert.

Wszystkie wydarzenia w ramach projektu są bezpłatne!
Więcej szczegółów na stronie www.muzeum.malbork.pl

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.