Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Kinoteatr Mumio przedstawia: "Kabaret Mumio".

start 20.10.2018 godz. 18:00

MCKiE Malbork

Lokalizacja: Malbork, ul. Grunwaldzka 16-18

Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza w sobotę 20 października 2018 o godzinie 18:00 sali Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw (Grunwaldzka 16-18) na przedstawienie pn. "Kabaret Mumio"

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w obiektach malborskiego Centrum Kultury i Edukacji
- Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42
- Szpital Jerozolimski, ul. Armii Krajowej 68.

Kabaret Mumio jest autorskim przedstawieniem Teatru Epty-a, opartym na własnych tekstach i muzyce. Stworzony został jako kameralny spektakl teatralny w konwencji kabaretowej. Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego.
Odwołanie do indywidualnego poczucia absurdu, mającego swoje źródło w nas samych, radykalna, choć pełna ciepła autoironia, - zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania. Aspekt ludyczny, „rozrywkowy” przedstawienia, realizowany środkami teatralnymi, nie jest celem samym w sobie, podporządkowując się szerszej koncepcji estetycznej.
Działanie na różnych poziomach odbioru, nacisk na solidny warsztat sceniczny skupiony na budowaniu postaci, bezkompromisowe poczucie humoru a także uparte poszukiwanie własnego, indywidualnego wyrazu, zaowocowało - jak dotychczas - zainteresowaniem i uznaniem ze strony bardzo zróżnicowanej publiczności i krytyków. Spektakl został przedstawiony publiczności już prawie 1000 razy, na scenach całego kraju, a dzięki improwizacji jest ciągle bardzo świeży i inspirujący

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.