Niedziela, 24.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Piknik rodzinny - malborskie grillowanie.

start 22.09.2018 godz. 15:00

Miasto Malbork

Lokalizacja: Malbork, pl. Zygmunta Bukalskiego

Zapraszamy mieszkańców Malborka na Piknik Rodzinny na Wielbarku, który odbędzie się 22 września na pl. Zygmunta Bukalskiego. Piknik organizowany jest w ramach zwycięskiego projektu zgłoszonego do Malborskiego Budżetu Obywatelskiego w edycji 2018.

22 września w dzielnicy Wielbark odbędzie się plenerowy piknik rodzinny, z bezpłatnymi atrakcjami dla dzieci, w tym strefą dmuchanych zamków oraz festiwalem maskotek. Dopełnieniem atrakcji będzie występ znanego z programu MAM TALENT magika, a także występ zespołu disco. Program estradowy przewiduje także organizację licznych konkursów i animacji dla najmłodszych. Drugą część imprezy stanowić będzie biesiada osiedlowa integrująca mieszkańców dzielnicy Wielbark oraz mieszkańców dzielnic Malborka przy muzyce na żywo wykonywanej przez zespół muzyczny oraz zabawie tanecznej prowadzonej przez DJ-a.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zaplanowano strefę kulinarną z przysmakami z grilla oraz pokazami jak prawidłowo przyrządzić potrawy. Przedsięwzięcie połączone będzie z degustacją potraw dla uczestników.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.