Czwartek, 17.01.2019

Spotkanie z Agnieszką Cegielską i aukcja biżuterii Swarovski dla Szymka.

start 20.01.2018 godz. 17:00

Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska

Lokalizacja: Malbork, ul. Stare Miasto 42

Fundacja "Szkoła Otwartych Serc" zaprasza na spotkanie autorskie z ambasador Fundacji Agnieszką Cegielską, która opowie o swojej książce "Naturalnie". Spotkanie odbędzie się 20 stycznia br. ( sobota), o godzinie 17.00 w Szkole Łacińskiej.

Prezentacji książki towarzyszyć będzie aukcja biżuterii Swarovski, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację podopiecznego Fundacji Szymka Mazurczaka.

Jeśli nie chcą Państwo przegapić najważniejszych wydarzeń w mieście, zachęcamy do instalowania aplikacji "Blisko", dzięki której urząd miasta będzie powiadamiał nie tylko o imprezach miejskich i najważniejszych sprawach dotyczących mieszkańców oraz stowarzyszeń ale również będzie ostrzegał o zagrożeniach i utrudnieniach

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.