Czwartek, 13.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

III STAROPOLSKI BIEG I MARSZ NORDIC WALKING.

start 12.05.2018 godz. 08:00

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Bema 6

Już ruszyły zapisy!!!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu oraz Zespół Szkół w Starym Polu serdecznie zapraszają do udziału w III Staropolskim Biegu i Marszu Nordic Walking „Żyj Zdrowo”.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął  Wójt Gminy Stare Pole -  Marek Szczypior.

Do udziału w imprezie zapraszamy 12 maja 2018 r. zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas.  Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej dla mieszkańców gminy i okolic. Zawody zostaną przeprowadzone na trasie ubiegłorocznej, którą stanowią ulice Starego Pola (2 całe pętle o łącznej długości 5 kilometrów). Start i meta biegu na stadionie sportowym w Starym Polu przy ul Bema 6.

Organizatorzy zapewniają puchary dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, oraz dla wszystkich uczestników biegu i marszu unikatowe medale, posiłek regeneracyjny i szanse na wylosowanie atrakcyjnych nagród między innymi ROWERU FIRMY FOLTA. Dla uczestników – mieszkańców gminy Stare Pole przewidziano puchary dla najlepszego biegacza i maszera w kategorii kobiet i mężczyzn.

Ponadto: stoiska ze zdrową żywnością oraz punkt pomiaru ciśnienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu, a  mieszkańców zachęcamy do gorącego dopingowania biegaczy i maszerów na trasie.

Program biegu i marszu głównego:

08:00 – 11:00 – otwarcie biura zawodów;

11:30 – wspólna rozgrzewka;

11:50 – uroczyste otwarcie;

12.00 – start biegu i marszu Nordic Walking na 5 km;

13.30 – regulaminowe zakończenie biegu oraz marszu NW;

następnie dekoracja laureatów, losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników biegu i marszu, zakończenie imprezy.

Zgłoszenia do biegu i marszu głównego prowadzone są drogą elektroniczną na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/  do 26 kwietnia 2018r.

Tradycyjnie biegowi głównemu towarzyszyć będą biegi dziecięce i młodzieżowe. Udział młodych sportowców jest bezpłatny. 

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i mapką dla biegu głównego oraz biegu dla dzieci i młodzieży.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.