×
Niedziela, 24.03.2019

Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej.

start 01.05.2018 godz. 10:00

Malborskie Stowarzyszenie OŚ

Lokalizacja: Malbork, ul. Starościńska

Na malborskim zamku w długi majowy weekend spotkają się miłośnicy staroci, sztuki dawnej, rękodzieła i niepowtarzalnych drobiazgów. Wszystko za sprawą Malborskiego Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej. Wydarzenie organizuje Malborskie Stowarzyszenie OŚ w partnerstwie z Muzeum Zamkowym w Malborku

Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej to jedyna tego typu impreza w grodzie nad Nogatem. Zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ swój udział zapowiedzieli już bardzo licznie wystawcy.
- Dzięki gościnności Muzeum Zamkowego w Malborku Jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerów, miłośników starych przedmiotów i rękodzielników z całej Polski- opowiada Beata Stawarska z Malborskiego Stowarzyszenia OŚ. - Chętni mogą podczas targu sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane, a wystawić do sprzedaży książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie.
Każdy, kto chciałby na targu wystawić swoje przedmioty, powinien napisać na adres [email protected] W odpowiedzi od organizatora otrzyma regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Jarmark rozpocznie się 1 maja (wtorek) i zakończy się 3 maja (czwartek). Na wystawców oraz kupujących, oprócz targowiska różności, czeka wiele niespodzianek na terenie Jarmarku. Dokładny program imprezy będzie dostępny już wkrótce na stronie Malborskiego Stowarzyszenia OŚ www.os-malbork.blogspot.com oraz na Facebooku.
Projekt dofinansowano z budżetu miasta Malborka.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.