Czwartek, 17.01.2019
 

II Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

Podziel się:
Oceń:
10.05.2017, 14:02

Malborskie Stowarzyszenie OŚ może być zadowolone z przebiegu drugiej edycji jarmarku. Do wystawców, którzy zjechali do Malborka z całej Polski dołączyli również malborczycy.

 

Na II Malborskim Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej było tak różnorodnie, że każdy odwiedzający, bez względu na zawartość portfela, mógł znaleźć coś dla siebie. A jeśli nie chciał nic kupować, mógł obejrzeć unikatowe kolekcje przypinek, biżuterii, porcelany. Dla części osób była to okazja do wspomnień, bo prezentowane przedmioty „z duszą” przywoływały domy babć. Frekwencja była naprawdę imponująca. Atrakcją niedzielnego wieczoru był koncert Marty Szewczyk i Tomasza Wiczyńskiego,

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na Wałach von Plauena mimo kapryśnej aury. Dziękujemy wystawcom, których nie odstraszył deszcz i wiatr. Podziękowania kierujemy również do osób, które nas odwiedziły, turystów oraz mieszkańców Malborka i okolic – podkreślają organizatorzy z Malborskiego Stowarzyszenia OŚ. - Serdecznie dziękujemy Muzeum Zamkowemu w Malborku za gościnę i jak zawsze wzorową, partnerską współpracę.
Projekt został zrealizowaliśmy przy wsparciu z budżetu miasta Malborka.

fot.Tomasz Sułkowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.