Niedziela, 23.09.2018, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Nowy plan zagospodarowania przestrzennego Kałdowa

  • 11.07.2018, 06:59 (aktualizacja 11.07.2018 07:11)
  • AMS
Nowy plan zagospodarowania przestrzennego Kałdowa
Od piątku można zapoznawać się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Kałdowa. Dokument dostępny jest w magistracie oraz na urzędowej stronie internetowej.

Jak informuje Urząd Miasta, z projektem opisującym na nowo zagospodarowania Kałdowa wraz z przygotowaną prognozą oddziaływania na środowisko będzie można zapoznawać się do 3 sierpnia (piątek). Natomiast przewidziana w procedurze uchwalania planu dyskusja publiczna, podczas której prezentowane będą planowane rozwiązania, odbywać się będzie 24 lipca (wtorek) w sali posiedzeń, która znajduje się na pierwszym piętrze urzędu od godz. 13 do godz. 17.

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi.
Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Miasta Malborka z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której dotyczy uwaga, w nieprzekraczalnym terminie do 17 sierpnia 2018 r. Pisma należy kierować na adres: Urząd Miasta Malborka, pl. Słowiański 5, 82-200 Malbork, lub w postaci elektronicznej, opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym przy pomocy ważnego, kwalifikowanego certyfikatu na adres mailowy: a.bychowska@um.malbork.pl, bądź też opatrzonych podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.
Zgodnie z obowiązującym prawem, zgłoszone uwagi i wnioski będzie rozpatrywał burmistrz.

Aktualnie z projektem planu zagospodarowania Kałdowa można zapoznać się w Urzędzie Miasta, w pokoju nr 207. Kto nie zdąży przeczytać dokumentu w wersji papierowej w godzinach pracy urzędników, może to zrobić o dowolnej porze w domu. Tym bardziej, że przygotowywany do uchwalenia plan liczy sobie 96 stron. Można go znaleźć na stronie bip.malbork.pl. W zakładce Zagospodarowanie przestrzenne trzeba otworzyć „Plany miejscowe w trakcie procedowania”. Tam również znajduje się prognoza oddziaływania na środowisko.

AMS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe