×
Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Najpopularniejszy sportowiec i drużyna w 2017 roku

  • 2.01.2018, 13:48 (aktualizacja 02.01.2018 13:58)
  • redakcja
Najpopularniejszy sportowiec i drużyna w 2017 roku archiwum klubu
Starosta Powiatu Malborskiego ogłasza Plebiscyt na „Najpopularniejszego Sportowca i drużynę Sportową Powiatu Malborskiego Roku 2017”. Głosowanie potrwa do 10 lutego 2018 roku.

Plebiscyt corocznie ma na celu wyłonienie sportowca, którego wybitne osiągnięcia zapewniły mu popularność w powiecie malborskim. Za nami dobry sportowy rok, a to oznacza trudny wybór. Mieszkańcy, a co za tym idzie zagorzali kibice sportowi powinni poradzić sobie doskonale z wyzwaniem, traktując przy okazji wybór Najpopularniejszego Sportowca i Drużyny Sportowej w powiecie malborskim jako dobrą zabawę.

Kandydatury do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Malborskiego zgłosili:

1. Michał Nawrocki – UKS BOMBEK

2. Alicja Krauze – MAL WOPR

3. Paulina Cierpiałowska – MAL WOPR

4. Karol Klimaszewski – MKS RZEMIEŚLNIK

5. Bartosz Samp – UKS RZEMIEŚLNIK

6. Julia Jędrzejewska – KKPN OLIMPICO MALBORK

7. Julia Beeg – KKPN OLIMPICO MALBORK

8. Maja Dąbrowska – KKPN OLIMPICO MALBORK

9. Oliwia Karpińska – KKPN OLIMPICO MALBORK

10. Hubert Philipp - Malborski Klub Kyokushin Karate

11. Miłosz Wolak - Malborski Klub Kyokushin Karate

Kandydatury do Plebiscytu Na Najpopularniejszą Drużynę Sportową Powiatu Malborskiego zgłosili:

1. UKS BOMBEK/BOMBERS MALBORK

2. MKS RZEMIEŚLNIK

3. PSZS MALBORK

Więcej o plebiscycie i sylwetki nominowanych na łamach jutrzejszego wydania Gazety Malborskiej.

 

_redakcja

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Goga
Goga 22.02.2018, 12:31
A czy wyniki beda podani nastronie ?
Haha
Haha 27.02.2018, 07:22
Wyniki zostały już podane 14 .02 2018, o to już ktoś się postarał kto miał w tym interes.A jeszcze raz proponuje kupić gazetę może głosowanie trwa?
hihi
hihi 22.02.2018, 09:53
dzieciom kibicować zawsze trzeba,ale durnym starym ,co mylą sport i plebiscyt ze swoimi ambicjami to już nie koniecznie

zaraz jeszcze strajk bedzie ,wyników brak ,albo nie pomysli olimpico bedą mimo totalnej nagonki -AFERAAAAAA,AFERAAAAAA
Kamil
Kamil 22.02.2018, 11:13
Ten plebiscyt jak żaden inny wyrządził krzywdę dzieciom z klubu Olmpico i ich rodzicom.Jeśli nie były godne startować w plebiscycie dlaczego ich kandydatury przyjęto?Teraz ubliża się im i ich rodzicom i klubowi i ciągle będzie nagonka .A każdy startujący chciał wygrać .Nie wątpię w to ,że innych zawodników rodzice jak i znajomi nie byli zaangażowani w ten plebiscyt.
Skalar
Skalar 22.02.2018, 09:36
,,zniesmaczony" i ,, malborczyk" to chyba jeden i ten sam zawistny i zakompleksiony ktoś - bo inaczej tego kogoś nazwać nie można...
Bardzo się cieszymy że taki oszołom nie będzie już ,,kibicował" dzieciom z Olimpico.
zniesmaczony
zniesmaczony 19.02.2018, 09:48
to wszystkich dur,,,ch matek !:
sportowiec plebiscytu to sportowiec ,który COŚ OSIĄGNĄŁ , którego niezależni kibice doceniają i wybierają głosując
a nie
nagonka znajomych na głosowanie na córunię ,która trenuje niszowy sport kobiecy i g..o osiągnęła
Wstyd,obrzydza tylko kibiców do Olimpico ,bo kibicować im już nie zamierzam
Kamil
Kamil 19.02.2018, 11:17
W plebiscycie brało udział więcej osób i drużyn a pan zniesmaczony oczernia właśnie rodziców, dzieci i sam jak to nazywa ,,niszowy "klub Olimpico.Dlaczego ?Śledząc wcześniejsze plebiscyty zawsze udział brały zawodniczki tego klubu jak i sam klub.Dlaczego wtedy pan zniesmaczony nie wypowiadał się na ten temat?Jaki ma w tym cel?
Kibic
Kibic 19.02.2018, 10:15
Zniesmaczony jednak był pan kibicem Olimpico .Co oni panu takiego zrobili że już nie jest pan ich kibicem?Możemy się tylko domyślić
Goga
Goga 17.02.2018, 10:36
Mam pytanie ! Czy glosowanie trwa dalej?
Anna
Anna 17.02.2018, 16:46
Proponuje kupić za 4 dni gazetę być może znów będzie wznowienie plebiscytu..Wtedy będzie wszystko wiadomo jaką decyzję podjeli organizatorzy.
Życzliwa osoba
Życzliwa osoba 16.02.2018, 21:41
Pytanie zbyt trudne dla pana malborczyka, że nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie kogo nie lubi. Tylko panie MALBORCZYK kogoś pan nie powinnien obrażać bo karma się odwróci. Nie ładnie pan się zachował.
Życzliwa osoba
Życzliwa osoba 16.02.2018, 21:41
Pytanie zbyt trudne dla pana malborczyka, że nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie kogo nie lubi. Tylko panie MALBORCZYK kogoś pan nie powinnien obrażać bo karma się odwróci. Nie ładnie pan się zachował.
Gość
Gość 16.02.2018, 19:37
Ktoś tu nie lubi klubu olimpico.. Ale dlaczego panie MALBORCZYK ? Odpowiedz pan skoro tak sie udzielasz bo startowaly cztery zawodniczki . a ktorej pan tak nienawidzi ?
malborczyk
malborczyk 16.02.2018, 19:26
tak powinno byc -kto chce ,ale kibic przegra z naganiaczka mamusią ,która nagania znajomych do głosowania na córunię ,która g..o osianęła ,a dostanie głosy od ludzi którzy nawet sportem sie nie interesują - i to jest plebiscyt ,popierdułka nie plebiscyt
Kibic
Kibic 17.02.2018, 08:22
A kto jest kibicem pan ? bo ja tak nie uważam jest pan kibolem . Mówi pan,, Nie lubię zawodniczek z Olimpico i jak samego klubu( oczywiście nie musi ) to muszę ich obrazić, poniżyć i to publicznie brawo dla pana. Ma pan na tyle odwagi aby się ujawnić i powiedzieć to prosto w oczy tch których pan nienawidzi.Napewno Nie- kibole też noszą kominiarki bo są tchórzami aby się ujawnić tak jak pan .
Czytelnik
Czytelnik 16.02.2018, 19:49
Przepraszam ale zależy o którą panu chodzi?
Sprawiedliwy człowiek
Sprawiedliwy człowiek 16.02.2018, 18:22
Jak sam mówi plebiscyt każdy głosuje na kogo chce. Dla kogoś np. ważne jest to ,aby wygrać , a niektórzy są na liście bo ktoś ich zgłosił i nie zależy im na zwycięstwie. @ Malborczyk Nawrocki też chcę wygrać , bo jakby nie chciał to ,by wysłał np. 10 głosów. Tak w ogóle dziewczyny z Olimpico zasłużyły sobie na zwycięstwo w tym plebiscycie ,ale nie mówię, że ktoś kto nie jest z Olimpico nie zasłużył sobie na zwycięstwo . Niesprawiedliwe jest to że przedłużono plebiscyt . DZIĘKUJE ♡
malborczyk
malborczyk 16.02.2018, 17:52
To nie plebiscyt na sportowca ,a nagonka rodziców na głosowanie .
sportowo powinni wygrać Nawrocki lub Cierpiałowska
te z Olimpico to jak zwykle nagonka mamuśki -uwłaczające.
Życzliwa
Życzliwa 16.02.2018, 07:44
Wszyscy ludzie popełniają błędy .Ktoś chciał dobrze podejmując decyzję o przedłużeniu plebiscytu a wyszło jak wyszło.Głosujcie i nie poddawajcie się walka trwa.Pozdrawiam
Klara
Klara 16.02.2018, 15:50
Chociaż to oszustwo i to jawne !!!?
Xxl
Xxl 15.02.2018, 17:51
Trzeba znaleść kabaret który to nagra w roli glownej ze starostwem ...
gość
gość 15.02.2018, 17:21
Jak będą wybory na PREZYDENTA to tez ogłoszą to po czterech dniach od zakończenia głosowania i ludzie tylko na darmo będą latać i głosować bo im coś się nie podoba ...! Moim zdaniem to powinni wcześniej poinformować że glosowanie jest nadal żeby było sprawiedliwie ... :)
Głosujący
Głosujący 15.02.2018, 17:12
Brawo dla organizatorów za zagranie Nie fair play
Goga
Goga 15.02.2018, 13:32
Dlaczego głosowanie nadal trwa !!! Jeżeli jasno jest napisane , że zakończyło się 10 lutego ?
Kol
Kol 15.02.2018, 15:29
Bo nie wygrał faworyt!!!
Romek
Romek 15.02.2018, 16:11
Ale teraz wygra i przedłużone nie będzie☺
Anonim
Anonim 15.02.2018, 12:42
Czy to już ostatnie głosowanie?czy po pięciu dniach będzie następne wznowienie głosowania ?kto odpowie na te wszystkie pytania intrnautów!
Gabi
Gabi 15.02.2018, 12:36
Mam pytanie jak będą wybory na staroste albo radnogo i nie spodoba się wygrany to też po czterech dniach wznowimy wybory .
Sław
Sław 14.02.2018, 23:11
dziś się dowiedzieliśmy kupując gazetę...
Piotr
Piotr 14.02.2018, 23:31
Ale jak ten co nie kupi to nadal nie będzie wiedział ja kupiłem przez przypadek
Marita
Marita 14.02.2018, 22:48
Trzeba to gdzies zglosic tak nie moze byc naciagaja ludzi i w konia robia czy ktos ze znajomych nie wygrał to trzeba przedluzyc glosowanie.Jakie jest nasze prawo gdzie sprawiedliwosc pytam sie Burmistrza Malborka.Prosze o odpowiedz.

Pozostałe