Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wejść w inny wymiar świadomości. Metafory Muzyczne 2017

  • 5.12.2017, 09:47 (aktualizacja 05.12.2017 09:51)
  • (S.)
 Wejść w inny wymiar świadomości. Metafory Muzyczne 2017 T. Sułkowski
W miniony weekend, w Malborku odbywały się Metafory Muzyczne 2017. Wydarzenie odbywało się pod hasłem „Złoty Portal”. Coroczne edycje Metafor przyciągają wielu pasjonatów, chcących poczuć inny wymiar muzyki. Nie inaczej było w tym roku. Organizatorzy zaskoczyli wszystkich pomysłem aranżacji warsztatów i koncertu.

Tegoroczne Metafory Muzyczne przebiegały pod hasłem „Złoty Portal”. Portal symbolizujący przejście do innego wymiaru, do innej świadomości. 1-2 grudnia odbywały się warsztaty poprzedzające koncerty, które miały na celu przygotowanie do innej jakości wyrażania siebie przez muzykę w harmonii z innymi. Przedmiotem warsztatów była nauka wykorzystywania własnych umiejętności do kreowania własnej osoby oraz wyrażania radości w sposób improwizacyjny. Tej trudnej sztuki uczyli się uczestnicy warsztatów, które były skierowane do chórzystów i instrumentalistów. Warsztaty jak i same koncerty wyrażały przestrzeń oraz były pewnego rodzaju kontynuacją poprzednich edycji Metafor Muzycznych. Sobotnia Ceremonia Dźwięku przyciągnęła do Karwanu wielu słuchaczy chcących odprężyć się i poczuć harmonię z muzyką. W niedzielę na zakończenie Metafor Muzycznych w Kościele NMP w Muzeum Zamkowym odbył się koncert pn. „Złoty Portal”.

Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Chóru Lutnia I Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Współorganizowane przez Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Urząd Miasta Malborka. Patronat objęli Burmistrz Miasta Malborka oraz Starosta Powiatu Malborskiego.

(S.)
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prescription without a doctor's prescription
prescription without a doctor's prescription Dzisiaj, 10:30
canada drugs no prescription needed
http://canadianonlinepharmacyhd.com/
best canadian mail order pharmacies
Anthonysoync
Anthonysoync 18.05.2018, 14:01
canadian mail order pharmacies to usa
http://canadianonlinepharmacyhd.com/
pharmacy without dr prescriptions
lryalsryrh
lryalsryrh 2.05.2018, 03:34
JPsevu qrybhbzcxklp, [url= http://ckrqspiwgjoe.com/]ckrqspiwgjoe[/url], [link= http://pxpeazsodorp.com/]pxpeazsodorp[/link], http://btbbgmmqzfmo.com/

Pozostałe