Wtorek, 21.08.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Aby ON wzrastał we mnie... - Malbork pielgrzymuje do Częstochowy

  • 28.07.2017, 23:35 (aktualizacja 29.07.2017 00:03)
  • redakcja
Aby ON wzrastał we mnie... - Malbork pielgrzymuje do Częstochowy T. Sułkowski
Dzisiaj, o godz. 9.00, ruszyła z Malborka XXI Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Pielgrzymi mają do przejścia blisko 500km. Dziennie będą pokonywać dystans pomiędzy 30-60km. Całość zajmuje im 15 dni.


Dziś wyruszyła z Malborka XXV Jubileuszowa Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę z grupą "Pomezania Malbork. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest parafraza myśli pierwszego biskupa elbląskiego Andrzeja Śliwińskiego: Aby ON wzrastał we mnie... Około godziny 9:20 pielgrzymi zatrzymali się w parafii pw. Bł 108 Męczenników Polskich, przy ul. Pionierów/ Międzytorze. Pielgrzymów przywitał ks. proboszcz Wojciech Bohatyrewicz - prosił pątników o modlitwę za siebie i za całą wspólnotę parafialną. Po krótkiej modlitwie ks. Wojciech zagrał i zaśpiewał aby Pan rozpromienił nad nami swoje oblicze i udzielił pielgrzymom błogosławieństwa. Więcej nt pielgrzymki wraz z relacją w środowym wydaniu Gazety Malborskiej.

 

_redakcja

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe