Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Już w czwartek Kino Kobiet w Kinie Helios

  • 8.02.2017, 11:41
  • informacja prasowa
Już w czwartek Kino Kobiet w Kinie Helios
Kochane Panie, zapraszamy na lutową odsłonę Kina Kobiet. W tym miesiącu na naszym babskim seansie będzie dużo miłości. Zwłaszcza za sprawą doskonałego i już budzącego sporo emocji filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To opowieść o kobiecie - lekarce i seksuolożce, która szeroko otworzyła drzwi polskich sypialni. Na takich seansach nie może Was zabraknąć!

Jak co miesiąc przygotowaliśmy Wam dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!

MOTYW WIECZORU

W związku z tym, że spotykamy się w lutym, kiedy to przypadają Walentynki, a przed nami film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to naszym warunkiem jest wielkie, czerwone serce. Zapraszamy Panie z serduszkami – na swetrach, rajstopach, sukienkach, torbach, we włosach. Mogą być też serduszka wykonanie własnoręcznie albo np. poduszka serce. Jednym słowem - stylizacje w serca, w czerwieni oraz wszelkie rekwizyty w serca mile widziane.

W holu tczewskiego kina od godz. 17:30:

  • Pracownia cukiernicza U Babeczki pani Moniki Szarafińskiej zaserwuje nam Naked Cake z kremem cytrynowym i malinowym oraz babeczki wypiekane i w formie "bez pieczenia" w różnych smakach.
  • Centrum Dietetyczne Naturhouse służyć będzie konsultacjami z zakresu zdrowego odżywiania i dietetyki, pomiarami wagi oraz zawartości tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych.
  • Kancelaria Adwokacka Artski Artski, której zespół tworzą adwokaci Marek Artski oraz Krzysztof Artski, będzie pomocna w rozwiązaniu problemów prawnych. Doradzą między innymi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy. Dewiza działającej na terenie powiatu tczewskiego i starogardzkiego kancelarii brzmi: ,,Zawsze po Twojej stronie".
  • Zaprezentują się nam również Prawnicy 2.0, których oferta skierowana jest do młodych i dynamicznie rozwijających się firm (start-upów), przedstawicieli branży kreatywnej (m.in. freelancerów, programistów, twórców aplikacji) oraz podmiotów z branży e-commerce. Prawnicy 2.0 pomogą podczas Kina Kobiet we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, sporami konsumenckimi, prawami autorskimi oraz legalnym korzystaniem z zasobów internetu.
  • Pracownia biżuterii autorskiej MiJosie pani Joanny Michalewicz zaprezentuje nam swoją najnowszą kolekcję niezwykle popularnych w ostatnim czasie bransoletek imiennych oraz innych, niezwykle oryginalnych produktów.
  • Nudoodporne zdradzą sekrety wizażystki, przygotują konkurs o nagrodę niespodziankę oraz…zapewnią atrakcję wieczoru!

ATRAKCJA WIECZORU: STAND UP MOTYWACYJNY!

Już o godz. 18:30 dwie nudoodporne siostry, Elwira i Ewa Liegman, opowiedzą o sztuce kochania życia!

O tym, że szczęście to nie towar deficytowy, ale coś, co każdy z nas może mieć. Wystarczy tylko zmienić myśli. Jak? Siostry zdradzą tajemnicę. Przed seansem zaproszą nas do miłosnej krainy samoakceptacji. Spotkaj się z nimi i pocałuj życie w nos!

O FILMIE

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Bilety w sprzedaży! Ceny: 23 zł, 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe