Środa, 20.06.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Nowy rok, nowy biznes

  • 1.02.2017, 08:33 (aktualizacja 03.02.2017 15:12)
  • redakcja
Nowy rok, nowy biznes Tak może wyglądać Twoje biuro
Franczyza to coraz popularniejsza forma zarabiania pieniędzy, również firma Mentor w naszym regionie poszukuje chętnych franczyzobiorców do współpracy.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Wystarczy, że masz zapał i uważasz, że sprzedaż oraz doradztwo ubezpieczeniowe mogą być ciekawym pomysłem na własny biznes. Na zarabianie pieniędzy. Na życie.

Grupa Mentor działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad dwudziestu lat. Współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. W tym czasie obsłużyła tysiące klientów instytucjonalnych. Od niedawna rozpoczęła rozwijać poprzez multiagencję Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sieć sprzedaży polis dla klientów indywidualnych.

Jako franczyzobiorca będziesz mógł liczyć na szerokie wsparcie. - Jako Grupa Mentor obsługujemy ogromną liczbę różnych klientów, którzy czasami są zbyt mali dla obsługi przez dużego brokera i wtedy takich klientów chcemy skierować lokalnie do naszej sieci sprzedaży - mówi Krzysztof Gruszczyński Prezes Zarządu Mentor Ubezpieczenia Indywidualne- Nasz system jako pierwszy zakłada aktywne wsparcie i pomoc w zakresie pozyskiwania klientów. Dodatkowo chcemy też wykorzystać potencjał naszych klientów korporacyjnych, a właściwie ich pracowników, zachęcając ich do zakupu produktów oferowanych tylko przez naszą sieć sprzedaży - dodaje prezes.

Czego możesz oczekiwać na początek? Przede wszystkim bezpłatnych szkoleń przygotowujących do pracy w branży ubezpieczeniowej oraz pomocy w aranżacji biura (wizualizacja, dobór mebli, oznakowanie). Przez cały okres współpracy otrzymywać będziesz wsparcie marketingowe, pomoc dedykowanego opiekuna, który pomagać będzie Ci w codziennych działaniach. Atutem jest również prosty system rozliczeniowy (Ty sprzedajesz, a formalnościami zajmuje się Mentor).

Tak może wyglądać Twoje biuro

Co ważne w początkowym okresie możesz również liczyć na konkretne, finansowe wsparcie Twojej działalności. - Zdajemy sobie sprawę, że kluczowe w tym biznesie jest pierwsze 12 miesięcy funkcjonowania. Dlatego chcemy wspomóc finansowo naszych franczyzobiorców w tym okresie konkretną kwotą wyrażoną w złotówkach - mówi prezes firmy

Aby nawiązać współpracę powinieneś posiadać lokal (własność lub wynajem), najlepiej na parterze oraz dysponować kwotą około 7 tys. zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie i oznakowanie biura. Rynek ubezpieczeniowy w Polsce wciąż się rozwija. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi coraz więcej ludzi sięga po inne produkty z tej branży. Warto więc rozważyć możliwość podjęcia współpracy z Mentorem.
Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja skontaktuj się z Maciejem Maćkowiakiem - Koordynatorem Sieci Zewnętrznej (tel. 533/801-524. maciej.mackowiak@mentorui.pl), który udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących rozpoczęcia współpracy. Wiecej informacji o firmie na stronie https://mentorui.pl/

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe