Poniedziałek, 22.01.2018, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

IV Malborski Rajd Mikołajkowy

  • 26.11.2015, 09:17
  • (A)
IV Malborski Rajd Mikołajkowy
Z okazji dnia Mikołaja zostaną obdarowanie dzieci podarunkami w formie paczek z miejscowości i środowisk popegeerowskich z gminy Mikołajki Pomorskie w powiecie sztumskim. To akcja gm Sztum. To akcja Malborskiej Załogi Rowerowej Rama działającej przy stowarzyszeniu Koło Przewodników Malborskich.  

Środki potrzebne na kupno paczek dla najmłodszych pochodzić będą z wpisowego, jakie wpłacą uczestnicy rajdu, którzy pojadą w nim w mikołajowych czapkach. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia (czwartek). Można je wysłać, korzystając z poczty elektronicznej: witekm77@wp.pl lub telefonicznie pod nr.: 505 961 585. Rajd z Malborka do Mikołajek Pomorskich odbędzie się 5 i 6 grudnia. Łączna trasa to ok. 60 km. Rajd ma charakter otwarty o ograniczonej liczbie uczestników. O przyjęciu zgłoszenia uczestnictwa decyduje kolejność uiszczenia opłaty 30 zł za znaczek, nocleg, częściowe wyżywienie. Za resztę zakupione zostaną słodycze dla dzieci. Numer konta bankowego: 65203000451110000003980300, z dopiskiem "IV Rajd Mikołajkowy". 
Organizatorami IV Mikołajkowego Rajdu Rowerowego są Malborska Załoga Rowerowa "Rama" działająca przy stowarzyszeniu Koło Przewodników Malborskich oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mikołajkach Pomorskich. Komitet organizacyjny rajdu: Witold Milanowski, komandor rajdu rowerowego, Zbigniew Bocian, wicekomandor rajdu rowerowego i Arkadiusz Dzikowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mikołajkach Pomorskich, komandor rajdu pieszego.

Program rajdu: 
5 grudnia (sobota) 
- godz. 10.45 - wyjazd na trasę rajdu Malbork - Sztum - Mikołajki Pomorskie 
- godz. 16 - przyjazd grupy rowerowej 
- godz. 18 - kolacja i impreza integracyjna 

6 grudnia (niedziela) 
- godz. 9 - śniadanie 
- godz. 9.30 - zbiórka uczestników rajdu  
- godz. 10 - wyjazd grupy rowerowej z Mikołajek Pomorskich do świetlic wiejskich w gminie Mikołajki Pomorskie
- godz. 15.30 - zakończenie rajdu 

Na terenie GOK w Mikołajkach Pomorskich uczestnicy rajdu mają zapewniony nocleg (30 miejsc - zapewnione materace). Uczestnicy proszeni są o zabranie śpiworów. Do dyspozycji będzie kuchnia i toaleta. 

(A)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe