Poniedziałek, 22.01.2018, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wiosenny rajd w Starym Polu

  • 30.04.2015, 11:27
  • (AMS)
Wiosenny rajd w Starym Polu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu serdecznie zaprasza na XI Wiosenny Rajd Rowerowy z cyklu „Sąsiedzi zza miedzy”, który odbędzie się 1 maja 2015 r.(piątek).

Zbiórka uczestników rajdu została zaplanowana na godz. 10.45 przy kompleksie sportowym w Starym Polu. Start odbędzie się o godz. 11. 22-kilometrowa trasa przejazdu wiedzie ze Starego Pola przez Krzyżanowo, Kławki, Szlagnowo, Fiszewo, Ząbrowo, Ząbrowo Letniki, Kaczynos (jeziorko), Kaczynos do Starego Pola. Podczas rajdu przewidziano postoje w ciekawych miejscach związanych z lokalną historią.

Na mecie nastąpi tradycyjne przekazanie pamiątkowych statuetek pomiędzy włodarzami gmin Stare Pole i Gronowo Elbląskie. Odbędzie się również mecz piłki siatkowej dla uczestników rajdu o puchar przechodni pomiędzy gminą Gronowo Elbląskie i gminą Stare Pole. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, organizator imprezy, przygotowuje także blok rekreacyjno-sportowy, ciepły posiłek i ognisko.

Zgłoszenia grup zorganizowanych spoza gminy Stare Pole przyjmowane są do 29 kwietnia (środa) w GOKiS lub pod nr. tel. 55 271 35 10 i 504 248 895. Wszystkich niepełnoletnich uczestników obowiązuje pisemna zgoda rodziców na udział w rajdzie.

(AMS)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe