Wtorek, 21.08.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Monter/serwisant instalacji klimatyzacyjnych

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: monter/serwisant instalacji klimatyzacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • montaż, naprawa, konserwacja oraz modernizacja instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • dokonywanie przeglądów instalacji u klientów,
  • usuwanie bieżących usterek.

Wymagania:

  • Umiejętności i kompetencje zawodowe, mile widziane doświadczenie w instalowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • Umiejętność w pracy w zespole,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia F-gazowe mile widziane,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Ciekawą pracę,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość szkoleń i uzyskania certyfikatów.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Zdjęcia (1)

1,00