Niedziela, 23.09.2018, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

Koncert Katarzyny Groniec w Karwanie.

start 10.11.2017 godz. 18:00

Malborskie Centrm Kultury i Edukacji

Lokalizacja: Malbork, ul. Starościńska 1

Koncert Katarzyny Groniec którego organizatorem jest Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, odbędzie się w dniu 10.11.2017 roku o godzinie 18:00 w Sali Karwan Muzeum Zamkowego w Malborku.

KATARZYNA GRONIEC
Już jako nastolatka jeździła na warsztaty dla wokalistów jazzowych
W 1988 roku w duecie z Piotrem Hajdukiem, wykonując standard jazzowy „My Funny Valentine”, wygrała Festiwal Młodych Talentów w Poznaniu. 
W 1991 roku zaśpiewała główną rolę Anki w pierwszym polskim musicalu „Metro”. Tym sposobem przez kolejnych 9 lat związała się z tandemem Józefowicz- Stokłosa biorąc udział we wszystkich produkcjach wychodzących spod ich ręki w Teatrze Studio-Buffo. Szczególnym sentymentem darzy „Nie opuszczaj mnie…” , „Tyle miłości” i „Przeżyj to sam”. 
Piosenkami pochodzącymi z tych spektakli wygrała 18 PPA w 1997 roku śpiewając „Amsterdam” Jacquesa Brela i „Zdemaskowanie piosenki” Mariana Hemara /lepiej znaną pod tytułem „Taka mala”/. W tym samym roku została Indywidualnością Roku pierwszego programu TVP. 

W 2008 roku otrzymała Dyplom Mistrzowski im. Aleksandra Bardiniego.  
Po odejściu z Buffo zagrała w Ateneum w „Trzy razy Piaf”, w Romie w „Piotrusiu Panie” i „Cohenie” , we wrocławskim Capitolu w „Operze za trzy grosze”, w Polonii w „Bagdad Cafe”. Wystąpiła w ogromnej ilości koncertów i gal a także pojawiła się w teatrach telewizji: „Przybysz z Narbony” , „Kram z piosenkami”, „Wieczory i poranki” oraz filmie: „Wrota Europy”. 
Nagrała dziewięć płyt, w tym  w 2015 roku "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej (CD/DVD).

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZlobOwege
ZlobOwege 19.12.2017, 15:47
If you’re interested in winning millions, then I’m here to help!
At Casino you can play over 450 world-class games and I’m giving you an exclusive Welcome Bonus to get you stuck into winning.
Use it today to increase your chances of hitting our jackpots.
All you have to do is sign up today and watch the rewards come rolling in.
skyliteboom.com
Prepare to hit the big time
Hacer giros para ganar millones
Holen Sie sich spinnen, um Millionen zu gewinnen
>