2007-11-28 18:48:26
Gazeta Malborska

Wytańczyli po polsku tytuły wicemistrzów

Wicemistrzowie Polski w Tańcach Polskich - Żaneta Podobińska i Kamil Zając. Fot. Archiwum zespołu

MALBORK. Żaneta Podobińska oraz Kamil Zając z Zespołu Pieśni i Tańca Malbork. zostali wicemistrzami Polski w Tańcach Polskich.
Szamapan, transparenty, czerwony dywan oraz radość i uściski kolegów z zespołu. W iście gwiazdorski sposób zostali przywitani wicemistrzowie w Tańcu Narodowym - Żaneta Podobińska oraz Kamil Zając z Zespołu Pieśni i Tańca Malbork.
Cztery pary z Zespołu Pieśni i Tańca Malbork wzięły udział w VII Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich w Warszawie. Trzy malborskie pary znalazły się w finale zajmując kolejno miejsca:
I miejsce (Kat V B) Jarosław Burdziuk i Aldona Podobińska
IV miejsce (Kat III B) Maciej Pieciuk i Joanna Woźniak
VII miejsce (Kat III A) Mateusz Pałyska i Aleksandra Kamińska
Natomiast najwięcej radości sprawili sobie, oraz kolegom z zespołu, zdobywcy II miejsca w kategorii V A:  Kamil i Żaneta, zdobywając tytuł wicemistrza Polski.
- Wszystkie nasze pary bardzo sumiennie przygotowywały się do udziału w mistrzostwach. Zależało im na wygranej i zdobyciu miejsca na podium. Bardzo liczyłam na Kamila i Żanetę i nie zawiedli mnie – cieszy się Aneta Ciok.

Ocena

Autor: (acis) Źródło: Gazeta Malborska

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

13

sobota

Malbork
przewaga chmur
4.5°C
.
.
.


.